Отображение 1–12 из 23

Показать 9 12 24 36 48

Дегустацiйний набiр гостьових сортiв з 10-х пляшок 0,25Л

550 грн.
Ви можете замовити у оператора дегустацiйний набiр з будь-яких гостьових сортiв на Ваш вибiр! 10 пляшок по 0,25 Л.
В корзину

Дегустацiйний набiр гостьових сортiв з 4-х пляшок 0,25Л

250 грн.
Ви можете замовити у оператора дегустацiйний набiр з будь-яких гостьових сортiв на Ваш вибiр! 4 пляшки по 0,25 Л.
В корзину

Пиво «Tennent’s Stout» 1 лiтр

203 грн.
Пивоварня: Tennent's Caledonian Brewery, Шотландія. Сухий стаут. ALC: 4.7% vol. IBU: 37Аналог Гіннесса. Сухий та палений стаут ​​із відтінками кави, чорного шоколаду та легкою гіркуватістю та паленістю.
В корзину

Пиво «Weihensephaner Vitus» 1 лiтр

203 грн.
Пивоварня: Weihenstephan, Баварія. Пшеничний бік або Вайценбок ALC: 7.7% vol. IBU: 17Найміцніша версія традиційного баварського вайсбіру. Можна подавати, як подвійне-пшеничне. У смаку ті ж відтінки, що і хороших вайсах - гвоздика, банан, хлібні тони, тільки більш насичено і з легким ефектом, що зігріває.
В корзину

Пиво «Timmermans Kriek Lambic вишневе» 1 лiтр

253 грн.
Пивоварня: John Martin Brewery & Timmermans, Бельгія. Крик ALC: 4 % vol. IBU: 10Традиційне бельгійське кисле вишневе пиво. Основа, це ламбік, пшеничний ель спонтанного бродіння, який викидають у дубових бочках 2-3 роки, а потім ще на рік додають до нього вишню, щоб на виході отримати приємний ель з тонами кислуватої вишні та вишневої кісточки.
В корзину

Пиво «Bourgogne des Flandrеs» 1 лiтр

253 грн.
Пивоварня: John Martin Brewery & Timmermans, Бельгія. Фламандський червоний ель ALC: 5% vol. IBU: 25Напівтемне традиційне бельгійське пиво. Є спеціальним фламандським сортом і робиться шляхом купажу витриманого в бочках кислого червоного елю та молодого коричневого пива. У смаку домінують червоні ягоди, винна кислинка та тони бочки. За задумом мало стати альтернативою червоному вину.
В корзину

«Сидр яблучний Magners» 1 лiтр

203 грн.
Пивоварня: Magners, Ірландія. Напівсолодкий сидр. ALC: 4,5 % vol.Напівсолодкий ірландський сидр. Це продукт великої пивоварні, але при цьому він має досить приємний смак стиглих яблук і збалансовану кислинку і солодощі.
В корзину

Пиво «Paulaner Hefe-Weissbier» 1 лiтр

203 грн.
Пивоварня: Paulaner, Баварія. Вайсбір ALC: 5,5 % vol. IBU: 16Традиційне баварське пшеничне пиво. Мутне, з гарною пінкою та ароматами банана та гвоздики, отриманих за рахунок спеціальних дріжджів та великого засипу пшеничного солоду.
В корзину

Пиво «Belhaven Scottish Brown Ale» 1 лiтр

203 грн.
Пивоварня: Belhaven, Шотландія. ALC: 5,2 % vol. IBU: 28Коричневий ель родом із Шотландії. Справжній британський пабний ель. Солодове пиво з переливами карамелі, ірису, хлібними тонами та легкої насолоди на післясмаку. Щось подібне пив Макконахі у вступі “Джентельменів”.
В корзину

Пиво «Blanche de Bruxelles» 1 лiтр

203 грн.
Пивоварня: Brasserie Lefebvre, Бельгія. Вітбір чи Бланш ALC: 4,5 % vol. IBU: 18Традиційне бельгійське пшеничне пиво. Світле, каламутне з цитрусово-пряними тонами, одержуваними за рахунок додавання в пиво коріандру та сушеної цедри.
В корзину

Пиво «2085 Kveik Vanilla Lemon Tart» 1 лiтр

173 грн.
Пивоварня: 2085, Київ Sour - Fruited. ALC: 6,9 % vol. IBU: 14Пиво з дріжджовим характером, який гармонійно поєднує хмільний аромат тропічних фруктів, цитрусових та ківі. Тіло сухе, насичене білками пластівців із різних злаків, які створюють повнотілий ефект м'якості.
В корзину

Пиво «2085 Kveik IPA» 1 лiтр

183 грн.
Пивоварня: 2085, Київ IPA ALC: 6,9 % vol. IBU: 25Помірно-гіркий IPA, зброджений норвезькими фермерськими дріжджами Kveik. Ароматний, з тонами тропічних фруктів, цитрусів та легкими нотами ківі.
В корзину